SENCO U19 - UNION BEROUN U19

18.10.2022

ČDD U19 A | 11. kolo
SK Senco Doubravka - Union Beroun 7:0
Od první minuty jsme byli lepším týmem a po čtvrt hodině hry jsme šli do zaslouženého vedení. Při odkopu po rohovém kopu trefil jeden z hráčů hostů Štěpána Bečku. Balón se naštěstí pro nás odrazil až za brankovou čáru.
Poté přišla dlouhotrvající pasáž, kdy my jsme se do šancí sice dostávali, ale nedařilo se nám zakončení. To zlomil až 3 minuty před pauzou opět Štěpán Bečka, kterému balón před prázdnou bránu naservíroval Dominik Marval.
Do poločasu jsme stihli dát ještě jeden gól. Balón z hlouby pole si ve vápně našel osamocený Páťa Pracht, který ještě našel lépe postaveného Tomáše Křena, který ukončil první poločas třetím gólem.
Ačkoliv jsme vedli 3:0 a měli jsme jasnou herní převahu, byli jsme si vědomi toho, že jsme už několikrát podobný výsledek dokázali zkomplikovat nebo dostat do remízy.
Začali jsme ale asi nejlépe, jak jsme začít mohli. Ve 49. minutě jsme měli přímý kop z pravé strany. K míči si stoupla dvojice Ondra Kubička a Tomáš Křen. První přistřčil míč druhému a ten buď nepovedeným centrem nebo velmi povedenou střelou překvapil gólmana a gólem o tyč brzy upravil na 4:0.
Pátý gól vstřelil po centru Ondry Kubičky Štěpán Bečka, který si naběhl na centr do vápna a razantní střelou nedal brankáři šanci. Z pozice středního záložníka tak během 38 minut dokázal nasázet hattrick.
Šestý gól vstřelil Honza Marcel, jehož střela na zadní tyč skončila přesně v dolním rohu soupeřovy brány.
Gólovou tečku za zápasem udělal v 73. minutě Lukáš Vacata, který z úhlu dokázal prostřelit gólmana a od tyče se balón odrazil za čáru.