Rozhovor s Pavlem Krejčím

11.12.2022

Jsme na 13.místě, 3 body od sestupových míst a se ztrátou 9 bodů na první místo. Jak uplynulou část sezóny hodnotíš? 

Zatím se jedná o jednu z nejvyrovnanějších sezón, kterou pamatuji. Každý může porazit každého, jediný tým, který je mimo hru je Horní Bříza, která svůj jediný bod získala bohužel s námi. My jsme nechytili start, a pak jak je známo už to člověk těžko honí. Nicméně konec podzimu přinesl výsledkové i herní zlepšení a 20 bodů je slušný základ pro jaro.

Tabulka je, jak jsi řekl hodně vyrovnaná, s čím chcete jako tým vstoupit do další části? 

Osobně bych si přál, aby se nám vyhýbala zranění, protože v určitých fázích podzimu to byla opravdu kalamita, která nás stála spousty bodů. Doma hrajeme na jaře 8 zápasů a převážně z týmy ze spodu tabulky. Pokud doma budeme úspěšní, budou z toho klidné vody v tabulce.

Příprava vám začíná 16.ledna, jak se těšíš? Hned v prvním víkendu se utkáte proti mladým viktoriánům z U19. Co od tohoto přípravného utkání očekáváš? 

Těším se vždy obecně na náladu v kabině, která mi vždycky mezi svátky začne chybět a samozřejmě k tomu patří i nějaké to běhání a nabírání kondice. První utkání bude hlavně o tom osahat si balón, přizpůsobit se terénu, který nás bude provázet až do konce března a nezranit se. Každým dalším utkání se pak mohou přidávat určité herní prvky, kterými bychom se chtěli prezentovat.

Čekají nás vánoční svátky. Budeš se nějak udržovat nebo sport vypustíš a budeš si užívat rodiny a  vánočních oslav? 

Upřímně na nějaké udržování nemám vždy před koncem roku čas, vzhledem ke své práci, které máme i společně s kolegou a spoluhráče Martinem Novým hodně a tak jde sport trochu stranou. O Vánocích to bude hlavně o nějakých návštěvách a pohodě a po novém roce bych rád individuálně něco zaběhl, abych na startu přípravy nebyl úplně mimo.

Právě probíhá mistrovství světa ve fotbale. Vím, že v týmu probíhá velká tipovací soutěž, prozradíš komu se zatím daří nejvíce a komu naopak nejméně? Jaký je tvůj favorit MS? 

Soutěž byla vypsaná pouze na skupiny a výsledky mile rád prozradím, protože jsem vyhrál(smích). Zápasy zatím sleduji, minimálně sestřihy si vždy pustím druhý den ráno. Jedná se zatím o zajímavé mistrovství, spousty překvapivých výsledků a pěkných zvratů. Můj tip po shlédnutí skupin byl finále Brazílie - Francie. Brazilci to nezvládli, tak si myslím, že to vyhraje Francie.