PROGRAM A OBSAH TRÉNINKŮ

21.02.2023

V termínu od 10.7.-14.7. proběhne v Areálu SK SENCO Doubravka příměstský kemp pro ročníky 2004 - 2008. Každý den proběhnou čtyři tréninkové jednotky, každá zaměřená na jinou dovednost. Chceme s hráči pracovat individuálně a ukázat jím další možnosti, jak se zlepšovat. K tomu nám pomůže i spolupráce s GTPS Gym a s trenéry, kteří dorazí na tréninkovou jednotku a ukáží jak se správně připravit na trénink či zápas, tak aby tělo bylo připravené a omezilo se riziko zranění - Aktivace, mobilita, core atd. V pauzách mezi tréninky budou připravené svačiny a v odpolední pauze oběd, který bude v restauraci přímo v areálu. Po celý den bude zajištěna strava i pitný režim. 

Program dne a obsah tréninkových jednotek

1. TRJ - 9:15 - 10:15 - jak se správně připravit na trénink či zápas. Mobilita, aktivace před výkonem, core, správně dýchání ve spolupráci s GTPS GYM Plzeň. Práce s míčem, soutěže. 

svačina - ovoce, pečivo

2. TRJ - 10:45 - 11:45 - ovládání míče, souboje 1:1 a 2:2, přihrávka, zpracování. Principy COERVER

oběd

3: TRJ - 13:15 - 14:15 - trénink zaměřený na zakončení z různých pozic, důraz na detail provedení a zachování klidu v zakončení. Zakončuj rychle, ale ne zbrkle!

svačina - ovoce

4. TRJ -14:45 - 15:45 - hra, soutěže

16:00 ukončení


K vizuálnímu členění textu slouží obrázkové sekce

Kromě nadpisů vám s členěním textu na správných místech pomohou i obrázkové sekce. Jednotlivé odstavce vašeho článku oddělte obrázky, které vhodně doplní obsah.

Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et.