Výsledky a tabulka podzim 2021 D3A – ČDD U 17 A – mladší dorost U19 SK SENCO Doubravka

14. kolo

Středa 11. 8. 2021 18:15 TJ Malše Roudné – SK SENCO Doubravka 2:2 (1:1) 30 diváků Roudné / tráva 2021002D3A1406

Rozhodčí: Matyš Jakub – Kovařík Zdeněk, Vejčík Vít.

1. kolo

Sobota 14. 8. 2021 12:15 Sportovní škola Plzeň – SK SENCO Doubravka 5:1 (0:1) 30 diváků Na Roudné / tráva 2021002D3A0107

Rozhodčí: Havránek Martin – Ruda Daniel, Křen Jiří.

2. kolo

Neděle 22. 8. 2021 12:15 SK SENCO Doubravka – SK Klatovy 1898 0:4 (0:2) 75 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002D3A0202

Rozhodčí: Pálek Ondřej – Ruda Daniel, Schneider Josef.

15. kolo

Středa 25. 8. 2021 17:45 SK SENCO Doubravka – SK SPARTAK Příbram 5:0 (1:0) 30 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002D3A1503

Rozhodčí: Štrincl Pavel – Lapák Zdeněk, Pastyřík Tadeáš.

3. kolo

Neděle 29. 8. 2021 12:15 TJ LOKOMOTIVA – SK SENCO Doubravka 1:6 (1:2) 40 diváků TL Lokomotiva / tráva 2021002D3A0308

Rozhodčí: Havlík Martin – Leiš Filip, Hučík Michal.

4. kolo

Pátek 3. 9. 2021 18:00 SK PETŘÍN PLZEŇ B – SK SENCO Doubravka 6:1 (4:0) 50 diváků SK Petřín Plzeň / tráva 2021002D3A0401

Rozhodčí: Langmajer Lukáš – Mičan Jan, Šnajdr David.

5. kolo

Neděle 12. 9. 2021 12:15 SK SENCO Doubravka – TJ Jiskra Domažlice 1:1 (0:0) 50 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002D3A0508

Rozhodčí: Duda Miroslav – Lapák Zdeněk, Říha Zdeněk.

6. kolo

Sobota 18. 9. 2021 12:30 SK Hořovice – SK SENCO Doubravka 2:5 (1:4) 40 diváků Hořovice / UMT 2021002D3A0602

Rozhodčí: Štrincl Pavel – Špicl Jan, Šnajdr Jan.

7. kolo

Neděle 26. 9. 2021 12:15 SK SENCO Doubravka – SKP České Budějovice 2:4 (1:2) 30 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002D3A0707

Rozhodčí: Fencl Jakub – Ruda Daniel, Lapák Zdeněk.

13. kolo

Úterý 28. 9. 2021 12:15 SK SENCO Doubravka – SK Slavia Vejprnice 13:1 (7:1) 30 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002D3A1304

Rozhodčí: Hessová Tereza – Schneider Josef, Bogdan Gabriel.

8. kolo

Neděle 3. 10. 2021 12:15 TJ Přeštice – SK SENCO Doubravka 1:0 (1:0) 50 diváků Přeštice / tráva 2021002D3A0803

Rozhodčí: Kubec Václav – Mazanec Marek, Schneider Josef.

9. kolo

Neděle 10. 10. 2021 12:15 SK SENCO Doubravka – SK Aritma Praha 3:2 (1:1) 50 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002D3A0906

Rozhodčí: Šlajs Jakub – Pastyřík Vladimír, Pastyřík Tadeáš.

10. kolo

Sobota 16. 10. 2021 12:30 FC Táborsko B – SK SENCO Doubravka 2:1 (1:0) 40 diváků Stadion Viktoria / tráva 2021002D3A1004

Rozhodčí: Vychodil Tomáš – Ryklík Filip, Syrovátka Jan.

11. kolo

Neděle 24. 10. 2021 12:15 SK SENCO Doubravka – FK Junior Strakonice 9:3 (4:3) 50 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002D3A1105

Rozhodčí: Paták Michal – Pastyřík Tadeáš, Kostelník Lumír.

12. kolo

Neděle 31. 10. 2021 12:15 Český lev – Union Beroun – SK SENCO Doubravka 7:1 (5:0) 50 diváků Ostrov 17 2021002D3A1205

Rozhodčí: Kubec Václav – Langmajer Lukáš, Šnajdr Jan.

Celkem

#KlubZVRPSBP+P-
1.Sportovní škola Plzeň15130284:313900
2.SKP České Budějovice14121169:193700
3.SK PETŘÍN PLZEŇ B14112183:163500
4.SK Klatovy 189815111357:353400
5.Český lev – Union Beroun1592460:212900
6.TJ Přeštice1582557:342600
7.TJ Jiskra Domažlice1582552:362600
8.FC Táborsko B1581646:382500
9.SK SENCO Doubravka1562750:412000
10.TJ Malše Roudné1553735:491800
11.SK Aritma Praha1552846:441700
12.SK SPARTAK Příbram1432929:511100
13.SK Hořovice14311017:431000
14.TJ LOKOMOTIVA15211226:82700
15.FK Junior Strakonice15121228:74500
16.SK Slavia Vejprnice15101416:141300

Doma

#KlubZVRPSBP+P-
1.Sportovní škola Plzeň870141:162100
2.SK PETŘÍN PLZEŇ B761043:71900
3.SK Klatovy 1898861135:131900
4.SKP České Budějovice760135:91800
5.FC Táborsko B860233:201800
6.TJ Přeštice751134:91600
7.SK SENCO Doubravka741233:151300
8.Český lev – Union Beroun841326:121300
9.TJ Jiskra Domažlice741222:101300
10.TJ Malše Roudné822418:26800
11.SK SPARTAK Příbram621320:23700
12.SK Aritma Praha721414:19700
13.SK Hořovice620413:15600
14.TJ LOKOMOTIVA710613:35300
15.SK Slavia Vejprnice810710:83300
16.FK Junior Strakonice902711:42200

Venku

#KlubZVRPSBP+P-
1.SKP České Budějovice761034:101900
2.Sportovní škola Plzeň760143:151800
3.SK PETŘÍN PLZEŇ B751140:91600
4.Český lev – Union Beroun751134:91600
5.SK Klatovy 1898750222:221500
6.TJ Jiskra Domažlice841330:261300
7.SK Aritma Praha831432:251000
8.TJ Přeštice831423:251000
9.TJ Malše Roudné731317:231000
10.FC Táborsko B721413:18700
11.SK SENCO Doubravka821517:26700
12.SK SPARTAK Příbram81169:28400
13.SK Hořovice81164:28400
14.TJ LOKOMOTIVA811613:47400
15.FK Junior Strakonice610517:32300
16.SK Slavia Vejprnice70076:58000