Výsledky a tabulka podzim 2021 C3A – ČDD U 19 A – starší dorost U19 SK SENCO Doubravka

14. kolo

Středa 11. 8. 2021 16:00 TJ Malše Roudné – SK SENCO Doubravka 3:0 (2:0) 30 diváků Roudné / tráva 2021002C3A1406

Rozhodčí: Matyš Jakub – Kovařík Zdeněk, Vejčík Vít.

1. kolo

Sobota 14. 8. 2021 10:00 Sportovní škola Plzeň – SK SENCO Doubravka 0:5 (0:3) 40 diváků Na Roudné / tráva 2021002C3A0107

Rozhodčí: Havránek Martin – Ruda Daniel, Křen Jiří.

2. kolo

Neděle 22. 8. 2021 10:00 SK SENCO Doubravka – SK Klatovy 1898 11:0 (4:0) 75 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002C3A0202

Rozhodčí: Pálek Ondřej – Ruda Daniel, Schneider Josef.

15. kolo

Středa 25. 8. 2021 15:30 SK SENCO Doubravka – SK SPARTAK Příbram 4:1 (3:0) 60 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002C3A1503

Rozhodčí: Štrincl Pavel – Pastyřík Tadeáš, Lapák Zdeněk.

3. kolo

Neděle 29. 8. 2021 10:00 TJ LOKOMOTIVA – SK SENCO Doubravka 3:0 (1:0) 50 diváků TL Lokomotiva / tráva 2021002C3A0308

Rozhodčí: Havlík Martin – Leiš Filip, Hučík Michal.

4. kolo

Pátek 3. 9. 2021 15:45 SK PETŘÍN PLZEŇ B – SK SENCO Doubravka 2:2 (0:1) 80 diváků SK Petřín Plzeň / tráva 2021002C3A0401

Rozhodčí: Langmajer Lukáš – Šnajdr David, Mičan Jan.

5. kolo

Neděle 12. 9. 2021 10:00 SK SENCO Doubravka – TJ Jiskra Domažlice 1:2 (0:2) 100 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002C3A0508

Rozhodčí: Duda Miroslav – Říha Zdeněk, Lapák Zdeněk.

6. kolo

Sobota 18. 9. 2021 10:15 SK Hořovice – SK SENCO Doubravka 0:1 (0:1) 50 diváků Hořovice / UMT 2021002C3A0602

Rozhodčí: Štrincl Pavel – Špicl Jan, Šnajdr Jan.

7. kolo

Neděle 26. 9. 2021 10:00 SK SENCO Doubravka – SKP České Budějovice 3:1 (1:0) 30 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002C3A0707

Rozhodčí: Fencl Jakub – Lapák Zdeněk, Ruda Daniel.

13. kolo

Úterý 28. 9. 2021 10:00 SK SENCO Doubravka – SK Slavia Vejprnice 2:0 (0:0) 30 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002C3A1304

Rozhodčí: Hessová Tereza – Bogdan Gabriel, Schneider Josef.

8. kolo

Neděle 3. 10. 2021 10:00 TJ Přeštice – SK SENCO Doubravka 1:1 (0:0) 50 diváků Přeštice / tráva 2021002C3A0803

Rozhodčí: Mazanec Marek – Kubec Václav, Schneider Josef.

9. kolo

Neděle 10. 10. 2021 10:00 SK SENCO Doubravka – SK Aritma Praha 2:2 (1:1) 68 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002C3A0906

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír – Šlajs Jakub, Pastyřík Tadeáš.

10. kolo

Sobota 16. 10. 2021 10:15 FC Táborsko B – SK SENCO Doubravka 1:3 (0:1) 30 diváků Stadion Viktoria / tráva 2021002C3A1004

Rozhodčí: Vychodil Tomáš – Ryklík Filip, Syrovátka Jan.

11. kolo

Neděle 24. 10. 2021 10:00 SK SENCO Doubravka – FK Junior Strakonice 8:1 (3:1) 40 diváků Senco Doubravka / UMT 2021002C3A1105

Rozhodčí: Paták Michal – Pastyřík Tadeáš, Kostelník Lumír.

12. kolo

Neděle 31. 10. 2021 10:00 Český lev – Union Beroun – SK SENCO Doubravka 4:1 (2:0) 30 diváků Ostrov 17 2021002C3A1205

Rozhodčí: Langmajer Lukáš – Kubec Václav, Šnajdr Jan.

Celkem

#KlubZVRPSBP+P-
1.TJ Malše Roudné15131161:164000
2.SK Aritma Praha15122174:273800
3.TJ LOKOMOTIVA15103255:283300
4.Český lev – Union Beroun15101441:243100
5.SK SENCO Doubravka1583444:212700
6.TJ Jiskra Domažlice1583432:242700
7.SK PETŘÍN PLZEŇ B1582546:332600
8.SK Hořovice1463540:342100
9.TJ Přeštice1563637:402100
10.SK Klatovy 18981552829:571700
11.SKP České Budějovice1441935:421300
12.SK SPARTAK Příbram1534831:391300
13.FC Táborsko B15321028:491100
14.Sportovní škola Plzeň15231027:47900
15.FK Junior Strakonice15131117:61600
16.SK Slavia Vejprnice15201316:71600

Doma

#KlubZVRPSBP+P-
1.Český lev – Union Beroun871025:102200
2.TJ Malše Roudné870132:92100
3.TJ LOKOMOTIVA761028:71900
4.SK SENCO Doubravka751131:71600
5.SK Aritma Praha751123:171600
6.SK Klatovy 1898840417:221200
7.TJ Přeštice732220:211100
8.SK Hořovice631218:101000
9.SK PETŘÍN PLZEŇ B731321:161000
10.SK SPARTAK Příbram731321:191000
11.FC Táborsko B822417:19800
12.SKP České Budějovice721415:21700
13.SK Slavia Vejprnice820614:42600
14.TJ Jiskra Domažlice712411:18500
15.Sportovní škola Plzeň811611:27400
16.FK Junior Strakonice903610:34300

Venku

#KlubZVRPSBP+P-
1.SK Aritma Praha871051:102200
2.TJ Jiskra Domažlice871021:62200
3.TJ Malše Roudné761029:71900
4.SK PETŘÍN PLZEŇ B851225:171600
5.TJ LOKOMOTIVA842227:211400
6.SK SENCO Doubravka832313:141100
7.SK Hořovice832322:241100
8.TJ Přeštice831417:191000
9.Český lev – Union Beroun730416:14900
10.SKP České Budějovice720520:21600
11.Sportovní škola Plzeň712416:20500
12.SK Klatovy 1898712412:35500
13.SK SPARTAK Příbram803510:20300
14.FC Táborsko B710611:30300
15.FK Junior Strakonice61057:27300
16.SK Slavia Vejprnice70072:29000