Podzimní vysvědčení

Ve škole si děti na vysvědčení ještě nějaký pátek počkají. To fotbalové však můžeme vystavit všem našim kategoriím již nyní. Podzim, alespoň ten fotbalový, je totiž pryč.

O 627 vstřelených branek a 209 bodů se postaralo 127 fotbalistů od čtyř do čtyřiceti let.

Muži s nejmladším kádrem v soutěži nezklamali a 23 bodů je rozhodně úspěch, zvlášť v tak bodově vyrovnané soutěži.

Dorostenci se vzpamatovávají ze sestupu. V okleštěných kádrech nebylo výjimkou najít na našich soupiskách i o tři roky mladší kluky, než je kategorie, ve které nastupovali. Přesto se poprali a teď mají celou zimu na to, aby bylo jaro bodově veselejší.

U žákovských kategorií, vlastně stejně jako u všech výše uvedených, došlo k trenérským změnám, které však nic nezměnily na ambicích a obě kategorie se drží v horní polovině tabulky jak v Krajském, tak v Městském přeboru. Starší jsou dokonce (nepočítaje soutěže přípravek) nejlépe postavenou kategorií v klubu.

U přípravek se letos hraje „testovací systém“ formou miniturnajů, takže si děti zahrají opravdu velké množství utkání, a o to jde v tomto věku především. V těchto kategoriích se nevytváří statistiky jednotlivců a proto v individuálních tabulkách chybí. Nesmíme ale zapomenout na skvělé páté místo mladší přípravky v konkurenci dvaadvaceti týmů a pouhá šestibodová ztráta na „podzimní bronz“.
Starší přípravka U11 hraje Krajskou soutěž mimo FAČR – Pohár hejtmana. A ač ještě nemáme oficiální statistiky, víme, že soutěži vládne.

Pokud máte zájem o kompletní individuální statistiky, je možné si je stáhnout v souboru .xlsx a v něm filtrovat jednotlivé hráče nebo statistiky.