Výsledkový servis (13.5.-19.5.)


divize „A“

SK Aritma Praha – SK SENCO
1:0


Bezbrankový poločas

Od začátku utkání měli více balon na kopačkách domácí a byli to právě oni, kdo měl první šanci. Zleva si navedl míč na střelu Macháček a s jeho tečovanou střelou o obránce si Luhový poradil. I další příležitost měli pražané, po rohovém kopu sám z malého vápna hlavičkoval vedle Polom. Pěkná byla střela Turáka, ale ani ta nenašla prostor tří tyčí. Doubravka se také dočkala, Motl vysunul kolmicí Ungra, ale ten prováhal šanci k zakončení.

Hrálo se nahoru dolů a pro diváka se jednalo o atraktivní zápas. Plzeňští fotbalisté to zkoušeli dále ze standardek a dlouhých autů, domácí ale tyto příležitosti úspěšně potlačovali. A byli to právě hráči Aritmy, kteří šli do další šance. Polom vyslal kolmici na Macháčka, který si to namířil do vápna. Místo zakončení ještě hledal Turáka a následoval závar před brankou, ze kterého byl pouze roh.

Vedoucí branku mohli domácí vsítit z přímého kopu těsně za vápnem, kdy byl faulován Beneš. Ve zdi stálo několik hráčů, a tak měl Luhový velmi těžký výhled. Standardku na sebe vzal Troníček. Pálil tvrde na stranu brankáře, ten si ale s jeho razantní střelou poradil a vyrazil jí. Luhový si připsal i další dobrý zákrok. Míč se po hlavičkované v hostující šestnáctce dostal na kopačku Beneše, který zkoušel lob, se kterým si brankář s vypětím všech sil poradil a kulatý nesmysl vyškrábl na roh.

První poločas stále čekal na první branku, ta ale nepřicházela. Poslední možnost ke změně skóre měla znovu Aritma. Macháček byl faulován na hranici šestnáctky a před domácími tak stála další možnost velmi pěkné standardky. Tentokrát se k míči postavil Beneš. Jeho střelecký pokus nebyl vůbec špatný, ale brankář byl na místě. Úvodní část utkání branku nenabídla, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

V závěru udeřil Roubal

Druhý poločas nabídl podobný obraz hry jako ten první. Do první šance se hnala Doubravka. Konkrétně to byl Ungr, který se po špatné domluvě stoperů řítil stíhaný Troníčkem sám na Rouba. Svou střelu v dobré příležitosti poslal vysoko nad. Udeřit tak mohlo na druhé straně, to by ale Turák z otočky na malém vápně nesměl trefit nohu Luhového. Ten si připsal i další zákrok po střele Macháčka, kterého vysunul aktivně hrající Bedrna.

Doubravka neměla míč tolik na kopačkách jako domácí, ale chodila do brejků. Jeden takový skončil pěkným centrem, na které bohužel pro hosty nikdo nedosáhl. Čisté konto drželi stále oba brankáři, přičemž v pozoru se musel držet především Luhový. Toho nepřekonal ani Turák, který si centr Modra sklepl na prsa a z voleje ho poslal nad. A když se po centru Poloma na zadní tyči zalekl své příležitosti Macek, udeřilo na druhé straně.

V 78. minutě postupoval z levé strany sám Roubal a levačkou podél pravice Rouba rozjásal svůj tým – 0:1. Vzhledem k průběhu zápasu krutý gól pro domácí, kteří se ale hnali za vyrovnáním. Ze závěrečného tlaku vytěžili standardky a hrozili také z centrů, jejich nápor ale Doubravka ustála a ukořistila velmi cenné body, které zároveň protáhnou vítěznou šňůru.

zdroj: fotbalunas.cz


sestava SK SENCO: J. Luhový – M. Brož, J. Motl (75. J. Štěrba), B. Shklyarskyy (65. M. Patrovský), O. Stružka, M. Ungr (88. M. Paul), D. Künstner, J. Trojanec, L. Roubal, P. Krejčí, P. Knakal
branka SK SENCO: 78. Lukáš Roubal


Dorost


Česká liga dorostu U19

SK Benešov – SK SENCO
0:3

branky SK SENCO: 53. Jan Pavlík, 58. Vít Fleissig, 74. Tomáš Řehoř

ŽK: Řehoř, Paul, Pavlík
Česká liga dorostu U17

SK Benešov – SK SENCO
3:0

ŽK: Nedvěd, Brček

Starší žáci U15


Krajský přebor starších žáků

SK SENCO – SSC Bolevec
3:3

branky SK SENCO: 12. a 57. Patrik Šedivý, 29. Tomáš Latislav

Mladší žáci U13


Krajský přebor mladších žáků

SK SENCO – SSC Bolevec
11:0


branka SK SENCO: 6.,17.,25.,39. a 54. Marek Vlk, 11. a 58. Jan Nejdl, 21. Matěj Půta, 28. Matyáš Šlais, 33. Jakub Kaňák, 44. Jan Kaňák


Městský přebor mladších žáků

TJ Město Touškov – SK SENCO „B“
1:10


branky SK SENCO: 10.,27.,29. a 35. Matěj Půta, 5.,24. a 50. Jan Riegel, 28.,52. a 55. Jan Lavička

Přípravky


Městský přebor mladších přípravek

SK SENCO U9 – TJ Město Touškov
10:10


Městský přebor starších přípravek

TJ Černice – SK SENCO U11
3:25


Městský přebor starších přípravek

SK SENCO U10 – VS Plzeň
10:5


Liga starých gard

SK Smíchov – SK SENCO
8:1