divize „A“

SK SENCO – FC MAS Táborsko B
2:1

Rychlý nástup SK SENCO

Do souboje o záchranu vstoupila lépe Doubravka a hned v 10. minutě šla do vedení. Povedená akce, po které dostal zpětnou nahrávku Roubal a skóroval – 1:0. O čtyři minuty později se domácí radovali podruhé. Propadlý míč na zadní tyč z rohového kopu usměrnil do branky Krejčí – 2:0.

Táborsko nechytlo začátek, ale inkasované branky rezervu nepoložily. Naopak jihočeši se snažili o kontaktní branku. Ta bohužel pro ně nepřišla, byť k ní nebylo vůbec daleko. Hosté si ale nevážili šancí, koncovka postrádala přesnost, a tak se museli smířit s dvougólovým mankem.

Táborsko jen korigovalo

Vstup do druhého poločasu byl opačný tomu prvnímu. V něm kraloval plzenský celek, nyní ale převzal štafetu jihočeský tým, který se po třech minutách dočkal kontaktní branky. Vaňo dostal míč do ofsajdového postavení, šel za ním, ale svého postavení si uvědomil a přenechal kulatý nesmysl Kubcovi. Ten postupoval ze strany na branku a jeho zakončení na přední tyč podcenil Mařík – 2:1.

Tato branka poznamenala hru obou týmů. Doubravka nebyla králem na hřišti, ale do poslední minuty se strachovala o výsledek. Jihočeši si nadále vypracovávali šance, ale v tomto zápase je zradila koncovka. Spolu s chybami v defenzivě v první půle to znamenalo další výlet bez bodového zisku. Domácí kromě začátku také nebyli v koncovce úspěšní, ale po konečném hvizdu je to nemuselo mrzet, soupeře ano.
zdroj: fotbalunas.cz

sestava SK SENCO: Mařík – Stružka, P. Knakal, Novák, Bartůněk (87. Motl) – Štěrba (66. Patrovský), Krejčí, Trojanec, Künstner – Roubal (83. Shklyarskyy), Ungr

5:2

branky SK SENCO: 5. Lukáš Jan, 6. Vlk Marek, 35. Kaňák Jan, 36. Nejdl Jan, 55. Šlais Matyáš