Výsledkový servis (8.4.-15.4.)

divize „A“

FC Mariánské Lázně – SK SENCO
0:1

Vstup do utkání patřil domácímu týmu, který si hned v 8. minutě vytvořil slibnou šanci. Blažek centroval na Lukáše, ale jeho hlavičku vyrazil Luhový. Postupem času úvodní nástup Mariánek upadal a do hry se dostávali hosté. Po brejkové situaci mířil vedle Shklyarskyy.

Po půl hodině hry se již plzeňský celek radoval. Mariánky zahrávaly standartku, po které následoval rychlý brejk. Roubal postupoval po levé straně z obranné poloviny a po delším sprintu našel ve vápně Künstnera. Ten měl tolik prostoru, že si v klidu mohl vybrat, kam míč uklidí – 0:1. Domácí tento gól trochu položil. A mohlo být ještě hůře. Kořistka kličkoval před svým vlastním vápnem a výsledkem byla nastřelená tyč Štěrbou.

Do druhého poločasu měly Mariánky co napravovat. Do druhé půle na svého soupeře vlétly, ale jejich nadšení netrvalo příliš dlouho. Doubravka hrála dobře v zadních řadách a hrozila z brejkových situací. Střídajícího Patrovského ale vychytal Šmejkal, který tak držel naděje domácích ve hře. Ti však směrem dopředu nic nepředvedli ani z naskytnutých standardek, a tak si hosté zbytek zápasu pohlídali. SENCO si tak připsalo další cenné body k záchraně.
Zdroj: fotbalunas.cz

sestava SK SENCO: J. Luhový – P. Petrželka(66. O. Stružka), D. Künstner (90. M. Brož), J. Trojanec, M. Bartůněk, L. Roubal, J. Štěrba(69. M. Patrovský), D. Novák, B. Shklyarskyy (82. J. Motl), P. Krejčí, P. Knakal

14:0

branky SK SENCO: 2.,11.,15.,19.,36.,50.,51. Šedivý, 8.,28.,62.,66. Křen, 7. a 34. Čarda, 60. Šůcha

Mladší žáci U13

Krajský přebor mladších žáků

4:2

branky SK SENCO: 2. a 36. Půta Matěj, 24. a 32. Kaňák Jan

27:1

branky SK SENCO: 4.,19.,19.,21.,22.,26.,30.,52.,54.,60. Půta Matěj, 2.,3.,32.,33. Vlk Marek, 42.,48.,53. Kaňák Jakub, 31.,34.,55. Kaňák Jan, 6.,48.,59. Kdolský Lukáš, 12. a 38. Šlais Matyáš, 16. Urban Matěj, 56. Lukáš Jan

Městský přebor mladších žáků

FCVP dívky – SK SENCO
3:7

branky SK SENCO: 4.,25.,33 Riegel Jan, 7. a 26. Půta Matěj, 29. Lavička Jan, 46. Nejdl Jan