Výsledkový servis (30.3.-3.4.)

divize „A“

FK Tachov – SK SENCO „A“
1:2

Za ideálního slunečného počasí se hrál od samého počátku velice slabý divizní fotbal. Hlavně domácí zklamali své diváky a po vyhraném poločase 1:0 nakonec o gól prohráli 1:2.
Derby regionu nepřineslo pro necelé dvě stovky diváků nijak pohledný fotbal. Bylo plné nepřesností a fandové trpěli.
V 16. minutě sice Milan Nemeš otevřel skóre, ale až napotřetí. Domácí šli do vedení 1:0. Pak sice Tachovští převzali iniciativu, ale navýšit náskok bylo nad jejich síly.
Do kabin se tak šlo za nejtěsnějšího stavu 1:0 pro Tachov.
Ve druhé půli SENCO jakoby vycítilo možnost úspěchu a začalo kousat. Obrana FK Tachov začala kupit chyby, ale hosté ještě netrestali. Až v 59. minutě vyrovnal lacino Martin Brož – 1:1.
Netrvalo to ani minutu a Milan Ungr udeřil za hosty podruhé – 1:2. Lehce si pohrál s obranou a s jistotou zavěsil.
V nastaveném čase, kdy rozhodčí Marek Janíček přidal šest minut za ošetřování na hřišti, utekl po chybě domácích Ungr, ale zakončil jak školák… Místo střely nebo přihrávky daroval míč tachovskému brankáři Ondřeji Valešovi. Krátce nato rozhodčí závěrečným hvizdem ukončil trápení a marnost domácích borců.

Zdroj: Tachovský deník

sestava SK SENCO: R. Mařík, L. Roubal (46. J. Štěrba) , D. Künstner, J. Trojanec, M. Ungr, M. Brož, M. Bartůněk, J. Motl (46. M. Patrovský) , B. Shklyarskyy (88. M. Kaufner) , P. Krejčí(75. M. Paul) , P. Knakal

Rapid začal náporem, do vedení ale šli domácí po brejku Turka. Rapid pak
nastřelil břevno a tyč domácí branky a Senco opět trestalo, z penalty a po dalším