Výsledkový servis (23.-24.3.)

divize „A“

SK SENCO Doubravka – MFK Dobříš
1:2

Období dešťů skončilo a v krásném, téměř letním odpoledni, vyběhli hráči „A“ týmu poprvé na trávník proti soupeři ze samého dna tabulky. MFK Dobříš se jako outsider nechoval a už v 6. minutě gólem Maryšky vedl 1:0. Nepoučeni z chyb se po pěti minutách museli domácí dívat, jak další laxní rozehrávka končí v síti opět z kopačky Maryšky. Až poté se začal hrát fotbal na celém hřišti. SK SENCO však hrozilo pouze z brejků, hlavně Milan Ungr měl několik velmi dobrých příležitostí. Po úvodních chybác podržel tým hlavně gólman Mařík. Soupeř se přesto dostával až trestuhodně často k zakončení.
V 74. minutě usměrnil Milan Ungr centr Dana Sýse ke vzdálenější tyči a začal boj s časem. Ten si však hosté velmi dobře pohlídali a dokázali vyhrát za tři body poprvé po čtrnácti zápasech, bohužel na našem hřišti…

sestava SK SENCO: Mařík Richard, Knakal Petr, Krejčí Pavel [K] , Morávek Petr (46. Sýs Daniel), Shklyarskyy Bohdan (46. Roubal Lukáš), Motl Jiří (71. Štěrba Jiří), Bartůněk Michal, Brož Martin, Ungr Milan, Trojanec Jáchym (46. Patrovský Marek), Künstner Dušan
branka SK SENCO: 74. Ungr Milan
ŽK: Motl, Trojanec

Česká liga dorostu U19

SK SENCO – Mostecký FK
0:2

(V předehrávce hrané ve středu prohrál starší dorost na hřišti FC Viktoria Plzeň 1:2)

Ve středu těsná porážka 1:2 na hřišti favorita FCVP v sestavě mimo jiné s Ondřejem Šustrem. Velmi dobrý výkon sliboval v boji s papírově hratelnějším soupeřem z Mostu opět nějaké body potřebné pro záchranu. Ovšem když si dáte hned v 17. minutě vlastní branku a máte den, kdy nic nelétá, kam by mělo, těžko se vyhrává. A když se přidá polovlastňák na začátku druhé půle, jistota z kopaček zmizí jako pára nad hrncem.
Tento týden se bodově nevydařil, nezbývá než se připravit na tuhé záchranářské práce.

sestava SK SENCO: Janiš Jan, Kaufner Michal (60. Drtil Tadeáš), Nový Martin [K], Svítek Jiří (66. Vlk Lukáš), Paul Marek, Kadlec Josef, Pavlík Jan, Kellich Adam, Suk Matyáš, Fleissig Vít (Jánský Matyáš), Kořenek Daniel

Česká liga dorostu U17

1:4

(V předehrávce hrané ve středu prohrál mladší dorost na hřišti FC Viktoria Plzeň 1:5)

Na podzim si z Mostu mladší dorostenci odvezli nepopulární desítku.
Proti o rok staršímu soupeři začali odhodlaně, ale jak už to v této sezóně bývá pravidlem, přišla slabší desetiminutovka. Mezi 23. a 33. minutou inkasovali třikrát a bylo zápase. Podzimní debakl se naštěstí nekonal, střídající Tadeáš Drtil svou brankou alespoň zmírnil porážku 1:4.

sestava SK SENCO: Smola Šimon, Pergl Lukáš , Pittr Jan (K), Stehlík Libor, Martan Matyáš (82. Zapletal Jiří), Nedvěd Marek, Uzlík Matyáš, Planeta Šimon, Brož Martin (51. Moule Adam), Kloboučník Jan (46. Linda Jiří), Adlt Josef (46. Drtil Tadeáš)
branka SK SENCO: 58. Drtil Tadeáš

Černý víkend zachraňovaly nejmladší týmy.

Oba žákovské týmy si dojely do Přeštic pro tři body. Mladší si navíc vylepšili skóre hned šesti brankami. Hráčem tohoto víkendu je autor hattricku Matěj Půta.

Krajský přebor starších žáků

TJ Přeštice – SK SENCO
1:3

sestava SK SENCO: Hauer Michal, Bečka Štěpán, Kotěšovec Václav (K), Mandaus Vojtěch, Čarda Jakub, Mareš Jiří, Křen Tomáš, Strejc Michal, Vetengl Filip, Šedivý Patrik, Hroník Štěpán, Brůček Marek, Zikmund Erik , Bohoun Marek, Šůcha Matěj, Netolický Janek
branky SK SENCO: 2. Brůček Marek, 24. Křen Tomáš, 31. Brůček Marek
ŽK: Kotěšovec

Krajský přebor mladších žáků

2:6

sestava SK SENCO: Zemek František, Lukáš Jan, Kaňák Jakub, Vítek Jiří, Vlk Marek, Kaňák Jan, Půta Matěj (K), Urban Matěj, Kdolský Lukáš, Nejdl Jan, Riegel Jan, Lavička Jan, Paták Ondřej, Singh Ayan
branky SK SENCO: 54., 57. a 60. Půta Matěj, 13. Kaňák Jan, 17. Kdolský Lukáš, 50. Kaňák Jakub

Také přípravky se probouzí ze zimního spánku

Sezóna začala i přípravkám, které velmi úspěšně rozehrály jarní část Poháru Hejtmana.

U11 pod vedením trenérů Kuťáka, Sýse a Tomana a jejich o rok mladší kamarádi U10 s trenéry Šustrem a Luhovým.