Výsledkový servis (16.-17.3.)


divize „A“

FK Spartak Soběslav – SK SENCO „A“
1:1
(na penalty 6:5 )


Další díl boje o záchranu se odehrál na hřišti týmu s podobnými problémy, v Soběslavi.
I přes deštivý víkend a podmáčené hřiště byl podle slov asistenta trenéra Petra Chaluše terén v dobrém stavu. První poločas byl z obou stran opatrný a oba týmy hrály na brejky. Přesto si Milan Ungr vypracoval slibné šance a soupeř se zapotil hlavně po rozích. Z jednoho z nich, z kopačky Jirky Motla, se hned po přestávce hlavou trefil Petr Morávek. Namísto trpělivé hry a brejků však přišla přísná červená karta pro Davida Nováka za přišlápnutí soupeře. I přesto jsme se dostávali do šancí a znovu Milan Ungr a Pavel Krejčí mohli zvýšit vedení. Soupeř dokonale využil přesilovky a tři minuty před koncem poslal utkání do penaltového rozstřelu. V něm byl stejně jako minulý týden šťastnější soupeř a tak si vezeme ze Soběslavi pouze bod.


sestava SK SENCO: Mařík Richard, Knakal Petr, Krejčí Pavel, Novák David [K], Stružka Ondřej, Trojanec Jáchym (83. Sýs Daniel ), Künstner Dušan (77. Štěrba Jiří), Morávek Petr, Motl Jiří (55. Brož Martin), Bartůněk Michal, Ungr Milan (66. Roubal Lukáš)
branka SK SENCO: Morávek Petr
ŽK: Krejčí, Brož
ČK: 53. Novák


Česká liga dorostu U19

FK Meteor Praha VIII – SK SENCO
2:0


Namlsán šesti body na začátku jara, odjel starší dorost na hřiště favorizovaného Meteoru urvat alespoň bod. Jinak, než smolný se zápas označit nedá. Naši kluci se třetího týmu ligy nezalekli, ale místo do sítě se čtyřikrát trefili do brankové konstrukce. Soupeř potřeboval ke zdolání tabulkového outsidera dvě penalty.


sestava SK SENCO: Kaufner Michal, Nový Martin [K], Kořenek Daniel, Řehoř Tomáš, Svítek Jiří (65. Fleissig Vít), Jánský Matyáš (46. Vlk Lukáš), Paul Marek, Kadlec Josef, Pavlík Jan, Drtil Tadeáš (58. Kellich Adam)

ŽK: Janiš


Česká liga dorostu U17

FK Meteor Praha VIII – SK SENCO
2:1

Svěřenci trenéra Drože odjížděli do Prahy na Meteor sbírat další zkušenosti a po podzimní domácí porážce 1:8 od nich asi nikdo moc nečekal. Přesto se kluci vytáhli a po změně stran dokázali zareagovat na domácí gól do šatny rychlou brankou střídajícího Adlta. Bohužel stejně jako v prvním domácím utkání proti Kladnu nedokázali remízu udržet a čtyři minuty před koncem inkasovali z přímého kopu branku, na kterou i přes velkou snahu nedokázali odpovědět.


sestava SK SENCO: Brček Tomáš, Pergl Lukáš , Pittr Jan (K), Stehlík Libor, Linda Jiří, Maršík Aleš, Kloboučník Jan (62. Sládek Jakub), Brož Martin, Kalina Dominik, Planeta Šimon, Bělohlav Jan (46. Adlt Josef)
branka SK SENCO: 48. Adlt Josef
ŽK: Pittr

Do deštivého sobotního dopoledne přijely na umělku SK SENCO žákovské týmy FK Okula Nýrsko. Podle očekávání si hosté odváželi pořádný příděl. Mladší osm a starší dokonce patnáct branek. Hráčem víkendu byl bezesporu Patrik Šedivý, který se trefil pětkrát.


Krajský přebor starších žáků

SK SENCO – FK Okula Nýrsko
15:0


sestava SK SENCO: Hauer Michal, Bečka Štěpán, Kotěšovec Václav (K), Mandaus Vojtěch, Čarda Jakub, Mareš Jiří, Křen Tomáš, Strejc Michal, Vetengl Filip, Latislav Tomáš, Šedivý Patrik, Hroník Štěpán, Brůček Marek, Zikmund Erik
branky SK SENCO: 43., 60., 62., 65., 66. Šedivý Patrik, 9. a 17. Křen Tomáš, 18. a 20. Latislav Tomáš, 38. a 51. Vetengl Filip, 56. a 63. Hroník Štěpán, 2x vlastní


Krajský přebor mladších žáků

SK SENCO – FK Okula Nýrsko
8:1


sestava SK SENCO: Zemek František, Lukáš Jan, Kaňák Jakub, Vítek Jiří, Vlk Marek, Kaňák Jan, Půta Matěj (K), Urban Matěj, Kdolský Lukáš, Nejdl Jan, Riegel Jan, Lavička Jan, Vávra Matěj, Paták Ondřej, Singh Ayan
branky SK SENCO: 20. a 30. Vlk Marek, 5. Kaňák Jan, 8. Nejdl Jan, 14. Lavička Jan, 34. Půta Matěj, 43. Lukáš Jan, 48. Riegel Jan