Domácí U19 vítězí v zimním turnaji!!!

Memoriál Josefa IBERMAJERA

11. ročník

ZLATÁ skupina

do skupiny se započítavají vzájemná utkání ze základních skupin


16.2019 12:30

SK SENCO Doubravka „A“ – SK SENCO Doubravka U19
  2:3 

branky: Motl, Štěrba – Kellich, Fleisig, Paul            



SK Petřín Plzeň – TJ Přeštice        
3:2

branky: Kohout 2, Maur – Viktora, Švarc


23.2019 12:30

SK SENCO Doubravka „A“ – TJ Přeštice
  2:0 

SK SENCO Doubravka U19 – SK Petřín Plzeň
  2:2 

branky: Řehoř, Jánský

POZICETÝMZÁPASYVÝHRYREMÍZYPROHRYSKÓREBODY
1.SK SENCO Doubravka U1932108:67
2.SK SENCO Doubravka „A“ 32018:46
3.SK Petřín Plzeň 31116:84
4. TJ Přeštice 30034:80

* * * * *

STŘÍBRNÁ skupina

do skupiny se započítavají vzájemná utkání ze základních skupin


17.2.2019 12:30

FC Chotíkov 1932 SK SLAVIA Vejprnice

zrušeno

branky:              
             

TJ Košutka Plzeň SK RAPID Plzeň
3:6  

branky: Blažejovský, Pekník, Nedvěd – Thun 2, Filipčík, Šindelář, Klekner, Keckstein              
             


24.2.2019 12:30

FC Chotíkov 1932 SK RAPID Plzeň
1:2

branky: Šulan – Hojšman, Peroutka              
             

TJ Košutka Plzeň SK SLAVIA Vejprnice
1:2            

branky: Blažejovský – Hájek, Křen              
             

POZICETÝMZÁPASYVÝHRYREMÍZYPROHRYSKÓREBODY
1.SK RAPID Plzeň 330013:49
2.FC Chotíkov 1932 21017:33
3. SK SLAVIA Vejprnice 21012:63
4. TJ Košutka Plzeň30035:140

Nejlepší střelci

6 – Kohout (SK Petřín Plzeň)

5 – Štěrba (SK SENCO Doubravka „A“)
4 – Roubal (SK SENCO Doubravka „A“), 
3 – Vohrna, Brudna (oba SK Petřín), Harmady, Keckstein (oba SK RAPID), Kellich (SK SENCO U19), Blažejovský (TJ Košutka), Šulan (FC Chotíkov)

TÝMSTŘELCI
SK SENCO Doubravka „A“5 – Štěrba, 4 – Roubal, 2 – Patrovský, 2 – Motl, 1 – Trojanec Jáchym, 1 – Světlík, 1 – Nemeš
SK Petřín Plzeň6 – Kohout, 3 – Vohrna, 3 – Brudna, 2 – Kordík, 1 – Krystl, 1 – Bendl, 1 – Lisý, 1 – Peterka, 1 – Štefl, 1 – Nademlejnský, 1 – Maur
SK SENCO Doubravka U193 – Kellich, 2 – Řehoř, 2 – Eliášek, 2 – Paul 1 – Svítek, 1 – Jánský,  1 – Fleisig
TJ Přeštice2 – Strejček, 2 – Staněk, 2 – Remiáš, 1 – Kresl, 1 – Trojanec Martin, 1 – Blahoudek, 1 – Přibáň
SK SLAVIA Vejprnice2 – Kolář, 1 – Heller, 1 – Bernard, 1 – Hájek, 1 – Křen
TJ Košutka Plzeň
3 – Blažejovský, 1 – Macht, 1 – Rolko, 1 – Pekník, 1 – Nedvěd
FC Chotíkov 19323 – Šulan, 2- Kluska, 2 –Rozboud, 1 – Vodička
SK RAPID Plzeň3 – Harmady, 3 – Keckstein, 2 – Thun, 1 – Berbr, 1 – Veber,
1 – Klekner, 1 – Šindelář, 1 – Filipčík, 1 – Hojšman, 1 – Peroutka