ZIMNÍ TURNAJ SK SENCO DOUBRAVKA 2017
1. kolo
Datum Hodina
sobota 14.1. 10.00 Chotíkov x Vejprnice
12.00 Lhota x Přeštice
14.00 SENCO x Touškov
neděle 15.1. 10.00 Rapid x Mýto
12.00 Petřín x Luby
14.00 Rokycany x Chlumčany
2.kolo
sobota 21.1. 10.00 SENCO x Vejprnice
12.00 Přeštice x Touškov
14.00 Lhota x Chotíkov
neděle 22.1.
10.00 Rokycany x Luby
12.00 Petřín x Rapid
14.00 Chlumčany x Mýto
3.kolo
sobota 28.1. 10.00 Chotíkov x Přeštice
12.00 Vejprnice x Touškov
14.00 SENCO x Lhota
neděle 29.1. 10.00 Rokycany x Rapid
12.00 Petřín x Mýto
14.00 Luby x Chlumčany
4. kolo
sobota 4.2. 10.00 Petřín x Chlumčany
12.00 Rokycany x Mýto
14.00 Luby x Rapid
neděle 5.2. 10.00 Vejprnice x Lhota
12.00 Touškov x Chotíkov
14.00 SENCO x Přeštice
5.kolo
sobota 11.2. 10.00 Lhota x Touškov
12.00 Vejprnice x Přeštice
14.00 SENCO x Chotíkov
neděle 12.2. 10.00 Rokycany x Petřín
12.00 Rapid x Chlumčany
14.00 Mýto x Luby
sobota 18.2. 10.00 zápas o 5. – 6. místo   Rapid    –      ?  ?  ?
12.00 semifinále 1 Lhota   –   Petřín
14.00 semifinále 2 Mýto   –   Senco
neděle 19.2. 10.00 zápas o 11. -12. místo  Luby   –   Touškov
12.00 zápas o 9. -10. místo  Chlumčany –   ? ? ?
14.00 zápas o 7. – 8. místo Rokycany –   ? ? ?
sobota 25.2. 14.00 zápas o 3. místo
16.00 finále

 

 

A SENCO LHOTA PŘEŠTICE CHOTÍKOV VEJPRNICE TOUŠKOV
SENCO  1:1 5:2 1:4 5:0 6:2
LHOTA  1:1 2:1  4:3  3:1  3:2
PŘEŠTICE 2:5 1:2 3:7 4:2 4:0
CHOTÍKOV 4:1 3:4 7:3 1:5 3:2
VEJPRNICE 0:5 1:3 2:4 5:1 4:0
TOUŠKOV  2:6 2:3  0:4 2:3  0:4

 

B ROKYCANY PETŘÍN LUBY RAPID MÝTO CHLUMČANY
ROKYCANY  1:2  4:1  2:4  1:3 6:2
PETŘÍN 2:1  3:1  1:0 1:2 6:1
LUBY  1:4  1:3 1:3  1:1 0:3
RAPID  4:2 0:1 3:1  0:1  4:2
MÝTO 3:1 2:1 1:1 1:0 4:1
CHLUMČANY 2:6  1:6  3:0 2:4 1:4

 

 Konečné pořadí ve skupinách

 

A   body skore
1. LHOTA 13 13 – 8
2. SENCO 10 18 – 9
3. CHOTÍKOV 9 18 – 15
4. PŘEŠTICE 6 14 – 16
5. VEJPRNICE 6 12 – 13
6. TOUŠKOV 0 6 – 20
B   body skore
1. MÝTO 13 11 – 4
2. PETŘÍN 12 13 – 5
3. RAPID 9 11 – 7
4. ROKYCANY 6 14 – 12
5. CHLUMČANY 3 9 – 20
6.  LUBY 1 4 – 14

 

Zápasy o umístění

neděle 19.2.2017 semifinále 1 MÝTO – SENCO 18.00
pondělí 20.2.2017 semifinále 2 LHOTA – PETŘÍN 19.00
sobota 18.2.2017 zápas o 5. – 6. místo RAPID – CHOTÍKOV  10.00
neděle 19.2.2017 zápas o 7. – 8. místo ROKYCANY – PŘEŠTICE 14.00
neděle 26.2.2017 zápas o 9. -10. místo CHLUMČANY – VEJPRNICE  12.00
neděle 19.2.2017 zápas o 11. -12. místo TOUŠKOV – LUBY 10.00