Instagram

Sobota 7. 4. 2018 16:30 SK SENCO Doubravka – FK Spartak Soběslav 2:0(1:0)

STŘELCI: 38. Roubal Lukáš, 65. Krejčí Pavel

Rozhodčí: Cichra David – Vnuk Josef, Hodek Jakub. Delegát: Bobek Karel.

Zápas začali lépe hosté, kteří lépe kombinovali hlavně ve středu hřiště. První příležitost měli hosté již ve 4.min, ale kombinaci ve středem hřiště nedokázali důrazně zakončit. Ve 14.minuta jsme se do první příležitosti dostalo i my, když na roh z pravé strany si naběhal na zadní tyč David Novák, ale v záklonu zakončil hlavou nad branku. Prvních 25.minut zápasu hosté byli více na míči a lépe kombinovali, ale většina jejich akcí končila na velkém vápně. Ve 33.minutě po chybě hostů míč vybojoval Lukáš Roubal a na jeho centr z levé strany si na přední tyč naběhl Milan Ungr, ale zakončil hlavou vedle tyče.
Ve 34.minutě zahrozili hosté po odraženém balonu vystřelil Bouchal z kruhu velkého vápna a jeho střelu tečoval Petr Knakal na roh. Ve 38.min hosté odvrátili centr z pravé strany pouze na roh, který rozehrál Dan Sys na zadní tyč na Pavla Krejčího, který předskočil obránce a jeho střelu z voleje ještě tečoval těsně před brankářem Lukáš Roubal, 1-0.

Druhou půli začali opět lépe hosté, ale nedokázali si vypracovat větší příležitosti. V 60.min se po outu k míči dostal metr za velkým vápnem opět hráč hostů Bouchal a nebezpečně levou nohou vystřelil těsně nad branku Senca. V 64.minutě přišel na hřiště Dan Skopový, který hru výrazně oživil. Hned minutu na to se po standardní situaci z pravé strany na centr Davida Brabce naběhl na zadní tyč Pavel Krejčí a z blízka hlavou skóroval, 2-0. Blízko 3.gólu zápasu byl v 68.minutě David Brabec, který se dostal po krásné kombinaci Dana Sýse s Dušanem Künstnerem na pravé straně ke střele z penalty, ale hostující brankář pěkným zákrokem jeho střelu vyrazil na roh. Poté jsme si vypracovali ještě několik příležitostí z brejků, které jsme nedokázali úspěšně zakončit.