Sobota 5. 5. 2018 10:15 SK PETŘÍN PLZEŇ – SK SENCO Doubravka 1-3(0-3)

STŘELCI: 61. Vohrna Marek – 13. Künstner Dušan (pen.), 14. Ungr Milan, 37. Ungr Milan

Rozhodčí: Šimeček Libor – Klupák Petr, Kyncl Tomáš. Delegát: Hanzal Jan.

Zápas začali lépe domácí, kteří drželi víc míč na svých kopačkách, ale nevytvořili si žádnou větší šanci. Zápas se lámal ve 13. a 14.minutě. Nejdříve po chybě domácího záložníka Bendla se dostal do přečíslení dva na jednoho dostal Milan Ungr a ten dobře uvolnil Pavla Krejčího a ten šel sám na gólmana domácích Příhodu, ten ale reflexně vyrazil před sebe, kde dobíhal opět Bendl a zahrál rukou, rozhodčí  Šimeček, který  byl 5 metrů od dané situace ihned ukázal na značku pokutového kopu. K exekuci se postavil Dušan Künstner a nekompromisně skóroval,0-1. Hned po následující rozehrávce domácích, sebral střelec prvního gólu Dušan Künstner míč domácím, šikovně prostrčil středem na Davida Brabce, který se uvolnil a našel Milana Ungra, který šel  sám na domácího brankáře, ale těsně před vápnem mu skluzem domácí obránce lehce vypíchl míč do strany, který Milan doběhl a přehodil gólmana domácích, 0-2. Tím byl ráz utkání dán a domácí se z tohoto již do konce poločasu nedostali. Definitivní rozhodnutí přišlo ve 37.minutě, když David Brabec pohotově zpracoval dlouhý odkop a výborně prostrčil na hranici velkého vápna na Milana Ungra a ten k tyči vstřelil svůj druhý gól utkání. 0-3.

Ve druhém poločase již tempo prvního poločasu výrazně upadlo, vypracovali jsme si sice plno dalších příležitostí, které jsme již nedokázali proměnit a  domácí pouze korigovali v 61.minutě, když domácí Marek Vohrna prostřelil Kubu Luhového ve velkém vápně a upravil na konečných 1-3.

Vašek Světlík SK SENCO DOUBRAVKA:

„Byl to zápas s úplně rozdílnými poločasy, v první půli to bylo bojovné s velkým nasazením na obou stranách, pomohli nám dva slepené góly po dvanácti minutách zápasu, kdy jsme ještě ke konci poločasu přidali třetího. Druhý poločas byl asi ovlivněný výsledkem z naší strany. Místo toho abychom přidali gól nebo dva tak jsme neběhali a když už jsme se dostali do šance tak jsme to nevyřešili tak jak bychom měli i ve stoprocentních šancích. Koledovali jsme si o gól, který jsme nakonec dostali a Petřín se vrátil částěčne do hry, ale výsledek jsme již udrželi.