YouTube
Instagram

Sobota 28. 4. 2018 17:00 SK SENCO Doubravka – TJ TATRAN SEDLČANY 4-0 (2-0)

STŘELCI: 1. Morávek Petr, 43. Ungr Milan, 77. Krejčí Pavel, 90. Ungr Milan

Rozhodčí: Aubrecht Jan – Nehasil Lukáš, Melničuk Vladimír. Delegát: Skála Miroslav.

Zápas se silným soupeřem pro nás začal dobře a hned z prvního rohu ve druhé minutě, který rozehrál z pravé strany Honza Petr, dorazil hlavou míč po chybě brankáře hostů Petr Morávek,1-0. Hosté přijeli nekoncentrování a hned v 7.minutě mohl zvýšit po akci z levé strany Milan Ungr, ale brankáře z blízkosti neprostřelil. Další šance postupně přibývaly, ale žádnou jsme nedokázaly ve finální části správně vyřešit. Hosté více zahrozili až ve 20.minutě, kdy po akci po levé straně srazil střílený centr Petr Knakal na roh. Poté přišla pasáž nepřesností na obou stranách. Ve 31.minutě jsme se dostali do další příležitosti, kdy se po rychlé rozehrávce standardní situace kousek od rohového praporku dostal k hlavičce Pavel Krejčí a brankář jen těsně vyrazil na roh. Hned z následujícího rohu hlavou orazítkoval břevno Petr Morávek. Rozhodnutí zápasu přišlo ve 43.minutě, kdy hosté rozehrávali roh a po rychlém brejku po levé straně se dostal do zakončení Milan Ungr a prostřelil brankáře hostů na zadní tyč, 2-0. Hosté mohli z následného rozehrání po dlouhém balonu za naši obranu korigovat skóre, ale hráč č.15 těsně minul pravou tyč. My jsme si na konci poločasu vypracovali ještě jednu šanci po pravé straně, ale Lukáš Roubal brankáře hostů nepřehodil.

Hosté byli na začátku druhého poločasu lepší, ale žádné gólové příležitosti se nevypracovali. Definitivně bylo o výsledku zápasu rozhodnuto v 77.minutě, kdy stehnem skóroval Pavel Krejčí, když naběhl na zadní tyč při standardní situaci, kterou rozehrával z pravého rohu velkého vápna Honza Petr. 3-0.  Na konečných 4-0 v 90.minutě upravil Milan Ungr, kdy jsme opět využili po rohovém kopu rychlý brejk, který vyvezl Daniel Skopový a po jeho nahrávce mezi obránce šel Milan Ungr sám na brankáře a po kličce zakončoval do prázdné branky.

nejlepší hráči: Petr Morávek a Milan Ungr.

SK SENCO Doubravka: Petr Morávek ( záložník) :

v prvním poločase jsme si vytvořili hodně šancí, které jsme ale nedokázali proměnit, ve druhém poločase jsme si to ale již pohlídali a vstřelili již i góly. Podle mě zasloužená výhra.