Sobota 10. 3. 2018 14:30 SK SENCO Doubravka – FC VIKTORIA Mariánské Lázně 2:3 (0:0) Pen: 2:3 – UMT2

STŘELCI: 51. Künstner Dušan, 72. Brabec David – 63. Krejčí Pavel (vl.), 79. Holub Petr

Rozhodčí: Švorc Jan – Ulrich Tomáš, Duda Miroslav. Delegát: Eibl Vladimír.

První poločas byl velice opatrný z obou stran. My jsem více drželi míč, hosté bránili od půlící čáry a pouštěli se jen do rychlých protiútoků, poločas se dohrál bez větších šancích na obou stranách.  V 51.minutě si aktivní Dušan Künstner navedl míč z levé strany na pravou nohu a z hranice velkého vápna prostřelil na bližší tyč brankáře hostů Šmejkala, který na jeho ránu nestačil zareagovat. Z další akce z podobného místa opět velice aktivní „Dušička“ Künstner nastřelil břevno a Mariánky zbývalo v tu chvíli jen dorazit druhým gólem.

V 63.min po naší zbytečné chybě ve prostředku hřiště ML získaly míč na levé straně a z brejku srovnaly na 1-1. O to horší bylo, že gól si dal při obraném zákroku kapitán Pavel Krejčí. V 72. min jsme se opět ujali vedení, když po akci po pravé straně míč pohotově z voleje zakončil z velkého vápna na zadní tyč David Brabec. Na konečných 2-2 hosté srovnali po další naší chybě na levé straně. Nejdříve jsme hostům darovali out, poté po špatném vystoupení obránce se po centru ke krásnému zakončení přes hlavu dostal hostující útočník Holub a s velkým štěstím k tyči skóroval. Do konce zápasu se již nic podstatného nestalo a o konečné výsledku rozhodly penalty. Video z penalt najdete na našem Facebooku.

Senco Doubravka: Turek (90. Luhový) – Morávek-Knakal, Světlík, Petr- Skopový (46. Petrželka), Brabec, Sýs, Krejčí, Künstner – Ungr. Trenér: Luboš Vašica.

Mariánské Lázně: Šmejkal (90. Jacko) – Štěpán, Denk, Grambal, Lukáš-Kravar, Drahorád, Lattisch (69. Pěček), Kabelák, Cinkanič (78. Lopata) – Holub. Trenér: Stanislav Purkart.

Nejlepší hráči zápasu: Künstner – Jacko

„Bod bereme. Kdybychom neudělali dvě hrubé chyby, zápas bychom vyhráli. Mrzí nás prohra na penalty, jelikož jsme 3 neproměnili,“  trenér Senka Luboš Vašica.