Neděle 3. 6. 2018 17:00 SK Rakovník – SK SENCO Doubravka

Rakovník vstupoval do zápasu v roli papírového favorita a hned od úvodních minut se ji snažil naplňovat, což se mu dařilo více než dobře. Již po necelé čtvrthodině hry se prosadil domácí Petr Duchoň, který za dalších 14 minut přidal svůj druhý gól a poslal Rakovník do vedení 2:0. Na poločasovém výsledku už se nic nezměnilo, a tak fotbalisté rakovnického celku mohli odcházet do kabin spokojení.

Těžko říci, co se odehrálo o přestávce v kabině, každopádně fotbalisté Doubravky začali hrát aktivněji. Ono já ani vzhledem k situaci nic jiného nezbývá, protože Doubravka bojuje stále o záchranu a potřebuje každý bod. Hosté za svou snahu nakonec byli odměněni gólem, když se po hodině hry prosadil Brabec a ještě zdramatizoval závěrečné minuty. Vyrovnat už se ovšem Doubravce nepodařilo a těsně prohrála.

Branky: 14. P. Duchoň , 28. P. Duchoň – 66. D. Brabec