Divize zachráněna

 

http://thenovello.com/alfondie/elkos/2656 Fotbalisté Jankova podali další z rozpačitých výkonů. V sobotní průtrži mračen opět nezačali vůbec špatně, dokonce šli do vedení, jenže poté, jako již poněkolikáté v sezóně, vypadli z role a dobře hrající SK SENCO to potrestalo. Do poločasu srovnalo a ve druhé půli dvěma góly rozhodlo o svém zaslouženém vítězství. Díky tomu si SK SENCODoubravka zajistila divizní účast i pro příští ročník.

official source  

Hosté nemohli počítat se službami Pavelce, Kroneisla, Sedlice, Beránka a Smetany. Alespoň na lavičku náhradníků již usedl uzdravený Popelka. Jako v předchozích duelech i tentokrát začal Jankov dobře a v 10.minutě po drzém průniku Zajíce měl první šanci zápasu Šebelka. Avšak v nelehké pozici tísněn obránci nedokázal zamířit mezi tři tyče. V 17.minutě pálil Mužík, po zásahu jednoho z domácích hráčů míč skončil kousek vedle. V 19.minutě přišel první gólový zásah. V pokutovém území byl přidržen Kočer a Jankov dostal výhodu pokutového kopu z kategorie přísnějších. Nicméně na to nebral žádné ohledy Extra resources Jakub Zajíc a nabídnutou výhodu zužitkoval nekompromisní nechytatelnou střelou do šibenice – 0:1. Inkasovaná branka více nabudila domácí borce, kteří od tohoto okamžiku vzali otěže zápasu do vlastních rukou. A v 23.minutě nebyli daleko od vyrovnání, když po pěkné kombinaci pálil Sýs, Komárek jeho těžkou střelu vyrazil a dorážející Roubal dopravil míč do branky. Jenže v době střely svého spoluhráče stál v ofsajdovém postavení, gól Doubravky tak neplatil. Další krušné momenty řešil Komárek v hostující brance v posledních deseti minutách prvního poločasu. Nejprve si poradil s nepříjemnou střelou Světlíka, po následném rohu Sýse a hlavičce znovu Světlíka zasahovat nemusel, jelikož míč zamířil zhruba metr na branku. V 38.minutě se už Doubravka vyrovnávající trefy dočkala. Krejčí sklepl v pokutovém území Stružkův centr přímo k nohám  try here Davida Brabce, jeho první střelu Komárek fantasticky vyrazil, avšak následnou dorážku domácí středopolař zvládl a bylo srovnáno – 1:1.

Domácí k jistotě záchrany potřebovali zvítězit. Vzdálit je od tohoto cíle mohl v 56.minutě Kočer po Šebelkově přihrávce. Mladý útočník Jankova obešel stopera Nováka, leč následnou střelou Luhového branku minul. A trest za tuto neproměněnou šanci přišel po pěti minutách. Jan Petr nasadil jesličky Jirkovskému, přihrál  http://www.youngasianescorts.co.uk/?baletos=%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA--%D8%A7%D9%84%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%83%D8%B3-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A9&8b5=40 Davidu Brabcovi, který svůj velmi dobrý výkon okořenil druhou brankou v utkání – 2:1. Po akci na pravé straně si domácí vybojovali další příležitost v 69.minutě, jmenovitě zakončující Roubal, avšak Komárek byl na přední tyči připraven a pro tentokrát neinkasoval. Další skvělý zákrok si gólman Jihočechů připsal o chvilku později, kdy po Brabcově centru zneškodnil „gólovou“ hlavičku Knakala. Doubravka byla lepší, fotbalovější, ovšem i hosté se dostali k několika slibným šancím. Nejprve to zkoušel z uctivé vzdálenosti Maršán, branku přestřelil. V 75.minutě si navedl míč do střelecké pozice Bürger, ke smůle hostujícího celku trefil pouze prostor připraveného Luhového. Definitivní rozhodnutí přišlo v 78.minutě. Přímý kop  rencontre internationale de cerf volant berck 2014 Daniela Sýse zprvu nijak nebezpečně nevypadal a směřoval do Komárkovy náruče, avšak teč kapitána Maršána míč vyklonila ze své osy a poslala ho přesně k tyči za bezmocného Komárka – 3:1. V závěru stojí ještě za zmínku tvrdá střela Světlíka, se kterou si hostující gólman poradil, nicméně na výhře a tím spojené divizní záchraně Senca se nic nezměnilo. Jankov připsal pátou porážku v řadě.

here Branky: 38. a 61. Brabec, 78. Sýs – 19. Zajíc z pen.

rencontre femme riche france ŽK 0:1 (Zajíc)

More about the author Střely na branku: 9:2

check over here Střely mimo: 9:7

Rohy: 12:6

Diváci: 150

Rozhodčí: Melničuk Vladimír – Jati David, Aubrecht Jan, delegát Hanzal Jan

Nejlepší hráči: Brabec, Petr – Lošek, Zajíc

 

Sestavy:

SK SENCO Doubravka: Luhový – Künstner, Knakal, Novák, Stružka – Roubal, Brabec, Světlík, Petr (87. Do Thanh Tung), Krejčí (89. Trojanec), Ungr (9. Sýs)

SK Jankov: Komárek – Jirkovský, Lošek, Fajtl, Zajíc – Bürger, Maršán, Šebelka, Mužík (59. Rytíř) – Kasík, Kočer (63. Mensah)

 

Převzato z webu SK Jankov

Sdílejte a sledujte nás i na sociálních sítích